Χιτσκοκικό φινάλε στα Βριλήσσια

2018-03-06 18:23
από Κωνσταντίνος Ράπτης

Συγκλονιστικό φινάλε επιφύλλασε η αναμέτρηση των Βριλησσίων με τον Υμηττό στους φιλάθλους που επέλεξαν να την παρακολουθήσουν από την εξέδρα του γηπέδου. Μόλις ένα λεπτό πριν από τη συμπλήρωση των 90 λεπτών κατάφεραν να πάρουν το προβάδισμα οι φιλοξενούμενοι, όμως οι γηπεδούχοι πρόλαβαν να αντιδράσουν και να φτάσουν στην ισοφάριση στις καθυστερήσεις του αγώνα (1-1)!
Γκολ: 91' Κατσιμίχας με κεφαλιά - 89' Βέλκος με κοντινό πλασέ
Διαιτητές: Στεργιώτης, Μαρούλης-Τζίκας
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ (Γιάννης Χαραλαμπίδης): Χατζάκης, Μακρυπίδης, Δημητρέλος, Σαχινίδης, Ζυμπίδης, Κατσιμίχας, Πουλάκης, Καλογήρου, Γ. Καγιώργης, Τζέμαρης (72' Γκίζης), Κόντος
ΥΜΗΤΤΟΣ (Γιώργος Μπαρμπαλιάς): Κωνσταντάκης, Τζίφας, Αλ Κενάρης, Τσέρρα (66' Μπούκης), Πουρνάρας, Λιάπας, Πόλιας, Κακούρης, Μανούσος, Σουλιώτης (92' Μπαρμπαλιάς), Πετρόπουλος (82' Βέλκος).

πηγή : pamebala.gr